Faturalama Politikası

Son güncelleme: 14/01/20201. Geri Ödeme Politikası

İnsta Followers, Silver ve Gold Paketlerde 3 günlük Platinum veya Vip Planlarda 14 günlük para iade garantisi politikası sunar. İnsta Followers hizmetinizin ilk 2 gün içinde hesabınız ile mükemmel bir uyum olduğunu fark ederseniz, lütfen İnsta Followers [email protected] mail aracılığıyla iptal formunu doldurun ve geri ödeme talep etmek için bize e-posta gönderin. Para iadesi, bankacılık sağlayıcınıza bağlı olarak genellikle 3-10 iş günü içinde işleme koyulur. Geri ödeme, orijinal ödemeyle aynı yöntemle işlenecektir.

Silver ve Gold Paketlerde 3 günlük Platinum veya Vip Planlarda 14 günlük hizmetten sonra, herhangi bir geri ödeme yapmıyoruz. İnsta Followers'a kaydolduğunuzda, planınıza ve bu politikalara uygun olarak yapılan tüm ücretler için ödeme yapmayı ve sorumluluk almayı kabul edersiniz. Tüm müşterilere adil davranmak için istisna yapılmaz.

Haftalık Planlar : Haftalık planlarımız sözleşmesiz haftalık aboneliktir. Haftalık planlar, her faturalandırma döngüsünün sonunda otomatik olarak yenilenmez. Tekrar yenilemek için yeni bir plan oluşturmanız gerekir
Aylık Planlar : Aylık planlarımız sözleşmesiz aylık aboneliktir. Aylık planlar, her faturalandırma döngüsünün sonunda otomatik olarak yenilenmez. Tekrar yenilemek için yeni bir plan oluşturmanız gerekir.

2. İptal

İnsta Followers aboneliğinizi resmi olarak iptal etmek için iptal formunu doldurmalısınız. İptal formunu satın aldığınız tarihten Silver ve Gold Paketlerde 3 gün Platinum veya Vip Planlarda 14 günden önce doldurulmalıdır. İptal formuyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle [email protected] iletişime geçin.

Hizmetlerimizin faturalandırma döngünüzün sonuna kadar çalışma veya hizmetlerimizi derhal iptal etme seçeneğine sahip olacaksınız. Ödenen sürenin Silver ve Gold Paketlerde 3 gün Platinum veya Vip Planlarda 14 günden sonra yapılan iptaller için geri ödeme yapılmaz.

3. Başarısız Ücretlendirmeler

İnsta Followers kayıtlı kredi kartınızdan ödeme alamazsa, faturalandırmanızı güncellemek için 1 günlük bir ödemesiz ücretsiz süreniz olacaktır. Bu süre içinde ödeme tamamlanmazsa, hesabınız otomatik olarak free plana geçecektir.

Başarısız ödeme nedeniyle free plana düşen hesaplar, yeni bir plan satın alarak yeniden etkinleştirilebilir.