Blog Details

Instagram Yorumları Ve Neden Yorum Yapmalısınız?


Hepimiz Instagram bağlılığımızı rafa kaldırdığımız “beğeniler” ile ölçüyoruz. Bu küçük kalp sembolü, platformda bir para birimi haline geldi - mesajlara değer vermenin bir yolu ve takdir duygusu. Peki ya Instagram yorumları? Beğenilerde olduğu gibi, yorumlar da belirli bir gönderinin ulaşabileceğine ve başarısına işaret ediyor. Aslında, çoğu zaman daha gerçek değer sağlarlar. İyi yazılmış bir yorum, izleyicinin aktif olarak yayınınıza katıldığını gösterir; akılsızca beslemeleri arasında gezinmek yerine, diğer fotoğraflara iki kez dokunarak.

Instagram yorumları, herhangi birinin içerik stratejisinde hayati bir rol oynamalıdır. Aşağıda, platformda nasıl çalıştıklarını ve genel etkileşimi artırmak için bunları nasıl kullanabileceğinizi özetliyoruz.

1537/5000 Instagram Yorumlar Nasıl Çalışır? Instagram yorumlarını bırakmak, bir "beğen" bırakmak kadar kolaydır.

Her Instagram fotoğrafının altındaki kalp sembolünün hemen yanında bir konuşma balonu simgesi bulunur. Yayına bir yorum yazmak için buna dokunun. İşiniz bittiğinde, metninizin yanındaki mavi renkli “Gönder” düğmesine basın.

Instagram yorumlarına nasıl cevap verilir - @arianagrande Arianagrande'in Instagram hesabına aittir.

Ve bu kadar! İsterseniz bile emoji'leri, hashtag'leri ekleyebilir ve diğer kullanıcıları etiketleyebilirsiniz. Instagram başlıkları gibi, yalnızca 30 hashtag ekleyebilirsin. Instagram Yardım Merkezine göre, tek bir yoruma en fazla 5 “@” bahsini de ekleyebilirsiniz.

Instagram etiketlerini etiketleme Yanındaki küçük kalp simgesine dokunarak yorumlarda “beğenme” bırakabilirsiniz. Yorumlar, gerçek metnin altındaki beğenilerin sayısını gösterir.

Instagram yorumlarını beğenerek - @arianagrande Arianagrande'in Instagram hesabına aittir.

Yoruma cevap vermek için altındaki “Cevapla” fonksiyonunu tıklamanız yeterlidir. Bu, yorumunuzu yaparken kullanıcıyı etiketler ve yeni bir iş parçacığı oluşturur.

Instagram yorumlarına yanıt verme - @arianagrande Arianagrande'in Instagram hesabına aittir.

Neden Instagram Yorumlarını Bırakmalıyım? Tıpkı "beğenmeler" gibi, yorumlar da topluluğunuzdaki diğer kullanıcılarla iletişim kurmanın bir yoludur. Daha önce de belirtildiği gibi, insanlarla bağlantı kurmanın tartışmasız olarak çok daha önemli bir yoludur, yorum olarak bir yazının 'değerini' sadece 'gibi' bir sayıya ekleyerek artırmakla kalmaz, aynı zamanda soru sormasına, girişini paylaşmasına izin verir. sadece bir konuşma başlat.