Blog Details

Instagram'da Mavi Tık Doğrulama İçin Gereken Her Şey


O son derece imrenilen mavi onay işaretini almak ister misiniz? Instagram nihayet Instagram'da nasıl doğrulanacağı konusundaki gereklilikleri ve doğrulama sürecini açıkladı. Markalar ve etkileyiciler için doğrulama önemlidir. Bu bir onaylama biçiminden daha fazlası. Orijinallik kanıtı. Bu nedenle, rozeti edinmek kolay olmayacak. Öyleyse, Instagram'daki herkesin bir tane olacak. Ama üzülme! Bu yayında, Instagram doğrulaması hakkında bilmeniz gereken her şeyi tartışacağız. Ayrıca, sıkı gereklilikleri yerine getirmeniz için ipuçları vereceğiz!

Bir Instagram Doğrulanmış Rozet Nedir? Muhtemelen Instagram adının yanındaki küçük mavi onay işaretini gördünüz. Instagram'a göre, hesabın doğrulanmış olduğunu onaylar. Başka bir deyişle, hesabın arkasındaki marka, işletme veya birey otantik ve meşrudur.

Rozet, kullanıcılara hesabın gerçek olduğunu rahat ettirir. Ayrıca, bir statü sembolü haline geldi. Neden? Herhangi biri olan herhangi biri mavi bir rozet kazanmıştır. Temel olarak, doğrulandıysanız, biri olmalısınız!

Doğrulama Rozeti İsteğinde Bulmak İçin Daha Fazla Nedene Gerek Varmı Güven oluşturmak Tamamen açık olalım: mavi rozet başkalarının sizi taklit etmesini engellemez. Ancak, izleyicilerinize gerçek bir anlaşma olduğunuzu garanti eder. Bu, Instagram'da nasıl doğrulanacağını öğrenmek için fazlasıyla yeterli bir nedendir. Diyelim ki, örneğin bir hediye ya da anlaşmaya ev sahipliği yapıyorsunuz. Instagram kullanıcıları katılım konusunda şüpheci olabilirler. Ancak, bir doğrulama rozeti görürlerse, hesabınızı güvenilir olarak görme olasılıkları yüksektir.

farmacy güzellik instagram doğrulama Credit: Farmacy (@farmacybeauty)

Kimlik Hırsızlığını Önle Instagram sahte hesaplarla iç içedir. Bu hesaplar bir ünlüün veya markanın ismini lekeleyerek kötü bir izlenim bırakabilir. Bu nedenle, hızlı bir şekilde doğrulanmak en iyisidir. Kimlik hırsızlığını önler ve hangisinin gerçek ve hangisinin sahte olduğunu izleyicinize garanti eder.

Marka Farkındalığını Artırın Doğrulanmış profiller, arama ve önerilen hesapların en üstünde görünür. Bazıları Instagram algoritmasının doğrulanmış hesapları tercih ettiğine inanıyor. Bu, marka bilinirliğini ve takipçi sayısını artırır.

İş Fırsatları Getir Instagram'da doğrulanmak, bir çok fırsat açabilir. Bir marka ya da etkileyici daha önce sizden haber alamamış olsa bile, rozet sektörünüzde bir iz bıraktığınızı gösterir. Bu, ilgiyi veya işbirliğini tetikleyebilir.

Özel Özelliklere Erişim Yeni Instagram özelliklerine erken erişime sahip olmak ister misiniz? O zaman Instagram'da nasıl doğrulanacağını ve o rozeti nasıl alacağını öğren!

Örneğin, Yukarı Kaydırma özelliği. Bu hesaplamanın tadını çıkarmak için bir hesabın 10.000'den fazla takipçisi olması gerekir. Ancak doğrulanmış hesaplar muaf tutuluyor!